Ozdoby świąteczne dzieci z gr. III i IV

14.12.16r. odbył się warsztat plastyczny, na którym zostały przygotowane ozdoby świąteczne przez dzieci z gr. III i ich rodziców. Pięknie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i brokatowe dzieła.  Zobacz zdjęcia.

16.12.16r. dzieci z gr. III i IV wybrały się do Galerii Bałtyckiej na warsztat, podczas którego przedszkolaki samodzielnie przygotowały ozdoby świąteczne w postaci pierników. Warsztat został zorganizowany przez animatorów Żywego Muzeum Piernika z Torunia. Dzieci poznały historię wypiekania pierników, produkty potrzebne do wyrobienia ciasta, przyprawy nadające piernikom smak i zapach. Powstałe ozdoby będą wspaniałą dekoracją każdego domu. Zobacz zdjęcia z wycieczki.  Tutaj Pszczółki.  Motylki.