Ozdoby świąteczne dzieci z gr. III i IV

14.12.16r. odbył się warsztat plastyczny, na którym zostały przygotowane ozdoby świąteczne przez dzieci z gr. III i ich rodziców. Pięknie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i brokatowe dzieła.  Zobacz zdjęcia.

16.12.16r. dzieci z gr. III i IV wybrały się do Galerii Bałtyckiej na warsztat, podczas którego przedszkolaki samodzielnie przygotowały ozdoby świąteczne w postaci pierników. Warsztat został zorganizowany przez animatorów Żywego Muzeum Piernika z Torunia. Dzieci poznały historię wypiekania pierników, produkty potrzebne do wyrobienia ciasta, przyprawy nadające piernikom smak i zapach. Powstałe ozdoby będą wspaniałą dekoracją każdego domu. Zobacz zdjęcia z wycieczki.  Tutaj Pszczółki.  Motylki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>