Dzień Przedszkolaka

Kolejny rok szkolny, ale nowe wyzwania, ciekawe doświadczenia, inspirujące przygody.    W Projekcie „Poza mapą – Tam gdzie wzrasta przygoda” na szczególną uwagę zasługuje data 20 września Dzień Przedszkolaka (obchodzony w całej Polsce).

Na corocznym Boogie – woogie z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności oraz barwne stroje. Od razu wiadomo było, kto jest z której grupy. Przedszkolaki tak swobodne w tańcu, pełne radości, w wyśmienitych nastrojach dzieliły się swoimi emocjami z innymi. Muzyka łączy, a wspólna zabawa zdecydowanie sprzyja wzajemnemu poznawaniu się. Ponadto dzieci w swoich grupach również uczciły ten dzień w swój wyjątkowy sposób.

Zobaczmy, jak bawiły się dzieci w poszczególnych grupach:

Biedronki,  Biedronki, adaptacja,  Biedronki, parasole, Żabki, Żabki, parasoleMotylki, Motylki po południu.  Pszczółki rano, Pszczółki po południu.