Dzień Przedszkolaka

Kolejny rok szkolny, ale nowe wyzwania, ciekawe doświadczenia, inspirujące przygody.    W Projekcie „Poza mapą – Tam gdzie wzrasta przygoda” na szczególną uwagę zasługuje data 20 września Dzień Przedszkolaka (obchodzony w całej Polsce).

Na corocznym Boogie – woogie z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności oraz barwne stroje. Od razu wiadomo było, kto jest z której grupy. Przedszkolaki tak swobodne w tańcu, pełne radości, w wyśmienitych nastrojach dzieliły się swoimi emocjami z innymi. Muzyka łączy, a wspólna zabawa zdecydowanie sprzyja wzajemnemu poznawaniu się. Ponadto dzieci w swoich grupach również uczciły ten dzień w swój wyjątkowy sposób.

Zobaczmy, jak bawiły się dzieci w poszczególnych grupach:

Biedronki,  Biedronki, adaptacja,  Biedronki, parasole, Żabki, Żabki, parasoleMotylki, Motylki po południu.  Pszczółki rano, Pszczółki po południu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>