Konkurs plastyczny pt. „Jesienne drzewo”

Zapraszam dzieci z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym z materiałów ekologicznych. Technika wykonania -przestrzenna.                                                               Pracę proszę dostarczać do grupy „Motylków” do 31.10 (wtorek).                                                 Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.11. (piątek)

Organizator konkursu Nadzieja Rutkowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>