Wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Moja Pani z Przedszkola”.

Dnia 06.10.2017 r. (piątek) został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs plastyczny, który odbył się w Przedszkolu Nr 66 w Gdańsku. W konkursie uczestniczyły dwie dziewczynki z „Motylków”, to: Wiktoria Sz. i Dorota K.  Zdjęcia TUTAJ                                                        Laureatką konkursu została Dorota K., Dorotka która zajęła II miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w środę 11 października 2017r. o godz. 10.45 w Przedszkolu Nr 66 w Gdańsku (ul. Startowa 27)

Prace plastyczne laureatów i wyróżnione.  Tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>