Wycieczka”Motylków” do Pałacu Opatów.

Dnia 27.10.2017r. ( piątek) dzieci z grupy „Motylków” pojechały tramwajem do parku oliwskiego. Po drodze do Pałacu Opatów przedszkolaki podziwiały piękno jesiennej natury. Głównym celem naszej wycieczki było obejrzenie wystawy pt. „Od marionetek do robotów”, która znajduje się w muzeum. Dzieci miały możliwość zobaczyć przeróżne typy lalek (gliniane lalki, marionetki, jawajki), które w 1947 roku przyjechały do Gdańska z Wileńskim Teatrem. Dla dorosłych była to znakomita okazja do przypomnienia sobie spektakli, które oglądali w Miniaturze w dzieciństwie, a dla dzieci poznania wytworów niezwykłej wyobraźni i kunsztu scenografów w postaci bliskiej ich wrażliwości formie lalki. Na zakończenie oglądania „Motylki” odzwierciedliły swoje przeżyte emocje z wystawy, w formie wspólnej pracy plastycznej, na wyznaczonym do tego miejscu. Zdjęcia TUTAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>