Wyniki konkursu plastycznego pt. „Jesienne drzewo”

W drugiej połowie października 2017 r. w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Jesienne drzewo”. Celem konkursu było: nabywanie umiejętności obserwowania jesiennego krajobrazu; rozbudzanie wrażliwości na jego piękno; kształtowanie i rozwijanie   wyobraźni artystycznej.                                                                       Na konkurs wpłynęło 22 drzewka, którymi ozdobiono wejście do naszego przedszkola.   Wszystkie prace wykonane przez dzieci i ich rodziców  były zachwycające, pełne uroku i zaangażowania.                                                                                                                                                                      Jury w składzie Nadziei Rutkowskiej,  Doroty Pyra oraz Danuty Danieckiej dokonało oceny prac i wyłoniło następujących laureatów:

I  miejsce: Dorotka Kurkowska III gr., Kubuś Lipski I gr.                                                            II  miejsce: Bartłomiej Zielski II gr.,  Karolina Kordowska II gr.                                                 III  miejsce: Mateusz  i Piotrek Wojciechowscy I gr. i III gr.,  Maksym Krasnov III gr.,           Olga Myszkowska I gr.

Wyróżnienia:                                                                                                                                      Laura Antończyk II gr.,  Dominik Osmanowski III gr., Klara Bonardi IV gr.,              Antonina Stolarczyk II gr.,  Oliwia Cinicka I gr., Sadowska Maja III gr.,                             Wiktoria Kulpa III gr.,   Patrycja Różycka I gr., Kacper Załęski III gr.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy. Zdjęcia TUTAJ

Nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla wszystkich uczestników wręczymy uroczyście na sali gimnastycznej w piątek 10.11.2017 r. o godz. 10.15

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu uroczystości wręczania nagród.  TUTAJ

W dniu 14.11.2017r. drzewka znalazły swoje miejsce w piekarni, która znajduje się nieopodal naszego przedszkola i będą tam aż do 30.11.2017r. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. TUTAJ

Organizator Nadzieja Rutkowska

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>