Poznajemy zawody.

Dnia 20.11. (poniedziałek) grupę „Motylków” odwiedził tata Maksia. Pan Grzegorz w bardzo dostępny sposób opowiedział o firmie rowerowej, w której pracuje. Dzieci obejrzały film o produkcji rowerów, zakładały kolorowe koraliki na szprychy kół , potem przy stolikach wykonywały swoje projekty rowerowe. Tata Maksymiliana miał możliwość pobawić się na dywanie razem z synem i jego rówieśnikami. Na koniec spotkania wszyscy obejrzeli film o chłopcu, który marzył jeździć na rowerze. Zdjęcia TUTAJ

Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału w spotkaniach w naszej grupie i opowiadaniu o swoim zawodzie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>