Gratulujemy!

Z przyjemnością informuję o wynikach konkursu plastycznego, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 80 pod hasłem „Smakowita jesień” Zobacz zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy:

Łukaszowi S. z gr. IV, który zajął II miejsce

oraz Sandrze P. również z gr. IV, która otrzymała wyróżnienie.

1-1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>