Pożegnanie jesieni, W oczekiwaniu na Mikołaja

Wspaniałym przedstawieniem dla Rodziców, pt.  „Tańcowała jesień” grupa III „Motylki” pożegnała jesień.

Zobacz zdjęcia.

Teraz przedszkolaki czekają na Mikołaja, piszą do Niego listy, uczą się wierszy i piosenek, wykonują prace plastyczne.  Zobacz zdjęcia.

01.12. grupa „Żabek” i „Motylków”wybrała się do kina Helios na premierę  filmu pt.  „Pierwsza gwiazdka”.

178-DSC03883

Zobacz zdjęcia „Żabek”

1-20171129_095905

6.12. (środa) odwiedzi nas Mikołaj.  Prosimy Rodziców, by dzieci przyniosły dla siebie czapkę Mikołaja.