Mikołajki w przedszkolu

SONY DSC

Dzisiaj, 06.12.2017 r.  odwiedził nas długo wyczekiwany Mikołaj!  Przyniósł prezenty, jak to ma w zwyczaju, zabrał listy od dzieci, posłuchał piosenek i wierszy, by znowu pojawić się u nas w karnawale.  Dziękujemy Mikołaju, że byłeś z nami i już czekamy na Twoją kolejną wizytę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu Mikołajek w poszczególnych grupach.  Biedronki, Żabki, Motylki, Pszczółki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>