Wigilia w przedszkolu

SONY DSC

SONY DSC

Przedszkolaki miały ostatnio okazję wykazać się pracowitością, przygotowując przedszkolną Wigilię. Wprawdzie wszystkie słodkości były już gotowe do postawienia na stół, ale przygotowanie tego stołu, aby wyglądał pięknie i odświętnie, należało wykonać samemu. A potem były życzenia, dzielenie się opłatkiem, kosztowanie smakołyków i śpiewanie naszych pięknych kolęd.  Popatrzmy na zdjęcia.  Pszczółki, Biedronki. Żabki. Motylki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>