Wycieczka do biblioteki

biblioteka 1biblioteka2

Dnia 26.01. 2018r. (piątek) dzieci z grupy „Motylki” wyruszyły  do Biblioteki Miejskiej  przy ul. Obrońców Wybrzeża 2. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć bogaty księgozbiór.
Wędrując między półkami pełnymi książek, Pani bibliotekarka opowiadała o tym, jak należy zachować się w takim miejscu, dla kogo przeznaczone są książki i jak można z nich korzystać. Po odkryciu różnych zakamarków biblioteki „Motylki” miały możliwość obejrzenia książeczek w kąciku, przeznaczonym dla małych czytelników. Były tu również klocki, układanki, samochody i lalki. W miłej i spokojnej atmosferze  czas szybko upłynął.  Na koniec pani bibliotekarka zachęcała dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami. Zdjęcia TUTAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>