Z wizytą u Pana Macieja- konserwatora

konserwator2konserwator1

W poniedziałek 26 stycznia dzieci z grupy „Motylki”postanowiły wybrać się z wizytą do warsztatu Pana Macieja- naszego konserwatora. Pan Maciek pokazał przedszkolakom model statku, który składał ponad dwa lata, zademonstrował jego działanie. W pracowni konserwatora dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały, a nawet trzymały w rękach narzędzia niezbędne do naprawy uszkodzonych przedmiotów. Po powrocie do sali chłopcy udali się do kącików warsztatowych, gdzie majsterkowali: wkręcali śruby, „wiercili” otwory itp.  Zdjęcia TUTAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>