Postępowanie z pieskami

piesek 2piesek 127-P1000919

W piątek, 09.02. gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłych gości – przedstawicieli Straży Miejskiej z pieskiem rasy Golden  retriever,  Marleyem.  Marley zaprezentował dzieciom, jak został wyszkolony przez swoją Panią, natomiast pani opowiedziała dzieciom, jak należy postępować z psem, którego wzięło się na wychowanie, jak również w przypadku obcych psów.  Nauczyła dzieci, jak należy zachować się, w przypadku, gdy obcy pies nas zaatakuje.   Zobacz zdjęcia.