Wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Dzieci z różnych stron świata”

Dnia 09.03.2018r. na terenie Przedszkola nr 85 odbył się wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Dzieci z różnych stron świata”. W konkursie wzięło udział 40 placówek, do których uczęszczają przedszkolaki. Łącznie wpłynęło 188 prac plastycznych dzieci z całego województwa pomorskiego. Również dzieci z naszego przedszkola próbowały swoich sił pod kierownictwem Pani Nadziei Rutkowskiej. Dziękujemy Darii Cz., Julii W. i Dorotce K. z grupy „Motylki” za udział w tym konkursie.                                                                  Popatrzmy na prace plastyczne naszych uczestniczek:
P22-02-18_13.55 P23-02-18_12.22[1] P27-02-18_08.37

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>