Wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Dzieci z różnych stron świata”

Dnia 09.03.2018r. na terenie Przedszkola nr 85 odbył się wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Dzieci z różnych stron świata”. W konkursie wzięło udział 40 placówek, do których uczęszczają przedszkolaki. Łącznie wpłynęło 188 prac plastycznych dzieci z całego województwa pomorskiego. Również dzieci z naszego przedszkola próbowały swoich sił pod kierownictwem Pani Nadziei Rutkowskiej. Dziękujemy Darii Cz., Julii W. i Dorotce K. z grupy „Motylki” za udział w tym konkursie.                                                                  Popatrzmy na prace plastyczne naszych uczestniczek:
P22-02-18_13.55 P23-02-18_12.22[1] P27-02-18_08.37