Laureatka konkursu plastycznego pt. „Palma Wielkanocna”

Niezwykle miło nam poinformować iż Eliza Szuprycińska z grupy „Motylki” pod kierownictwem Nadziei Rutkowskiej odniosła sukces w konkursie plastycznym „Wielkanocna Palma” zorganizowanym przez Przedszkole nr 39 w Gdańsku. Eliza zajęła II miejsce w tym konkursie.
Serdecznie Elizie gratulujemy!
20180313_071624

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>