Teatr w przedszkolu

Dnia 16.03.18r.  w naszym przedszkolu gościł Teatr „Wróbelek Elemelek”.  Przedstawił dzieciom spektakl pt.  „Wielkanocne porządki024-DSC04573071-DSC04622.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  Tutaj.                                                                                                                                           Natomiast w dniu 23.03.18 r.  Teatr Conieco zaprezentował dzieciom wzruszającą historię pt.  „Dwa serca”.  Popatrzmy na zdjęcia.  Tutaj.

117-DSC04678110-DSC04665