Teatr w przedszkolu

Dnia 16.03.18r.  w naszym przedszkolu gościł Teatr „Wróbelek Elemelek”.  Przedstawił dzieciom spektakl pt.  „Wielkanocne porządki024-DSC04573071-DSC04622.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  Tutaj.                                                                                                                                           Natomiast w dniu 23.03.18 r.  Teatr Conieco zaprezentował dzieciom wzruszającą historię pt.  „Dwa serca”.  Popatrzmy na zdjęcia.  Tutaj.

117-DSC04678110-DSC04665

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>