A może nad morze – konkurs plastyczny

SONY DSCSONY DSCSONY DSC

SONY DSC

Gdańsk to nasze piękne miasto. Aby podkreślić jego urodę i przywiązanie do miejsca zamieszkania, dzieci z grupy IV wzięły udział w konkursie plastycznym „A może nad morze”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 2 w Gdańsku.

Marianka Ciecholewska, Iga Ziółkowska oraz Mikołaj Jóźwiak stworzyli piękne foldery o Gdańsku, których urodę docenili organizatorzy konkursu, nagradzając dzieci i zapraszając je do swojego przedszkola.

Migawki z tej bardzo miłej wizyty (15 maja), oraz prace dzieci prezentujemy w naszej foto-galerii.   Tutaj.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>