A może nad morze – konkurs plastyczny

SONY DSCSONY DSCSONY DSC

SONY DSC

Gdańsk to nasze piękne miasto. Aby podkreślić jego urodę i przywiązanie do miejsca zamieszkania, dzieci z grupy IV wzięły udział w konkursie plastycznym „A może nad morze”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 2 w Gdańsku.

Marianka Ciecholewska, Iga Ziółkowska oraz Mikołaj Jóźwiak stworzyli piękne foldery o Gdańsku, których urodę docenili organizatorzy konkursu, nagradzając dzieci i zapraszając je do swojego przedszkola.

Migawki z tej bardzo miłej wizyty (15 maja), oraz prace dzieci prezentujemy w naszej foto-galerii.   Tutaj.