Projekt „Natura i ogrody przedszkolne”

16-DSC05055Nasze przedszkole uczestniczy w projekcie„Natura i ogrody przedszkolne” organizowany przez Trójmiejski Oddział PK OMEP.

62-DSC05101

Dzisiaj, 22.05.18 r. dzieci z gr.  II „Żabki” posadziły w naszym ogródku przedszkolnym:  fasolkę pnącą żółtą, groszek pachnący, mieszankę traw ozdobnych, aksamitki- turki, maciejkę, astry, nagietki.

Wspaniały jest kontakt z naturą.  Będziemy obserwować wzrost naszych sadzonek.

Popatrzmy, z jaką radością przedszkolaki sadziły roślinki.  Tutaj.