Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

19-P1010030SONY DSC

Dzień Mamy i Taty był – jak co roku – wspaniałą okazją do uroczystego spotkania się w przedszkolnych progach. Radość, która zawsze towarzyszy tym świętom, objawiła się w dziecięcych śpiewach, w słowach recytowanych wierszy, w tańcach, a przede wszystkim w uśmiechach i spojrzeniach najbliższych sobie osób.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu uroczystości, która odbyła się dnia 25.05.18 r. w naszym przedszkolu.  Biedronki, Żabki, Motylki, Pszczółki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>