Wycieczka do Godziszewa. Biedronki i Żabki, czerwiec 2018

024-P1000199

Dzisiaj, 05.06.2018 r. odbyła się wyczekiwana przez dzieci wycieczka do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie.  Pojechały na nią Biedronki, dla których była to pierwsza autokarowa wycieczka oraz Żabki.

Dzieci wspaniale bawiły się na wycieczce, przebywały w ruchu na świeżym powietrzu, poznały zwierzęta z Zagrody Kociewskiej, płody rolne, maszyny i narzędzia używane do ich uprawy na przełomie wieków.  Zabawiły się również w poszukiwaczy złota.  Choć złota nie udało się wykopać, to zabawa była wyśmienita, prawie tak samo świetna jak wspinanie się na olbrzymią górę, jazda retro-autkami, piknik na trawie, czy skakanie po stogu siana.

Nic dziwnego, że pełne wrażeń Przedszkolaki przespały drogę powrotną do przedszkola.  Popatrzmy na zdjęcia.  Biedronki.  Żabki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>