Wycieczka do Godziszewa. Biedronki i Żabki, czerwiec 2018

024-P1000199

Dzisiaj, 05.06.2018 r. odbyła się wyczekiwana przez dzieci wycieczka do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie.  Pojechały na nią Biedronki, dla których była to pierwsza autokarowa wycieczka oraz Żabki.

Dzieci wspaniale bawiły się na wycieczce, przebywały w ruchu na świeżym powietrzu, poznały zwierzęta z Zagrody Kociewskiej, płody rolne, maszyny i narzędzia używane do ich uprawy na przełomie wieków.  Zabawiły się również w poszukiwaczy złota.  Choć złota nie udało się wykopać, to zabawa była wyśmienita, prawie tak samo świetna jak wspinanie się na olbrzymią górę, jazda retro-autkami, piknik na trawie, czy skakanie po stogu siana.

Nic dziwnego, że pełne wrażeń Przedszkolaki przespały drogę powrotną do przedszkola.  Popatrzmy na zdjęcia.  Biedronki.  Żabki.