Wyprawa Pszczółek do biblioteki

08-IMG_2618

12.06.2018r. dzieci z gr. IV wybrały się do biblioteki na zajęcia pt. „O wartości przyjaźni”. Atmosfera panująca w bibliotece niezwykle sprzyjała – dzieci w skupieniu wysłuchały opowiadania, chętnie dzieliły się swoimi przemyśleniami i wiedzą, prowadziły poważną rozmowę na temat przyjaźni 😉 Był również czas na samodzielne odkrywanie książek według zainteresowań dzieci. Niektóre przedszkolaki czuły się jak ryby w wodzie, a jedno dziecko z powagą stwierdziło, że w przyszłości będzie pracowało w bibliotece :)  Zobacz zdjęcia.