Spartakiada Przedszkolaka

SONY DSC

Świat ma dziś swoje Mistrzostwa w Piłce Nożnej, a „Pszczółki” z naszego przedszkola miały Integracyjną Spartakiadę Przedszkolaka. Razem z organizatorem spartakiady – Przedszkolem nr 62 – dzieci rywalizowały zgodnie z zasadami fair play. Małym sportowcom przez cały czas towarzyszyła radość ze wspólnej zabawy. A wynik zawodów? Wynik to wygrana wszystkich dzieci – REMIS! Dzieciom z pewnością należy się uznanie za wysiłek i uczciwość w grze, a organizatorom – wielkie podziękowania za zaproszenie nas do wspaniałej zabawy.

Zobacz zdjęcia.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>