Spartakiada Przedszkolaka

SONY DSC

Świat ma dziś swoje Mistrzostwa w Piłce Nożnej, a „Pszczółki” z naszego przedszkola miały Integracyjną Spartakiadę Przedszkolaka. Razem z organizatorem spartakiady – Przedszkolem nr 62 – dzieci rywalizowały zgodnie z zasadami fair play. Małym sportowcom przez cały czas towarzyszyła radość ze wspólnej zabawy. A wynik zawodów? Wynik to wygrana wszystkich dzieci – REMIS! Dzieciom z pewnością należy się uznanie za wysiłek i uczciwość w grze, a organizatorom – wielkie podziękowania za zaproszenie nas do wspaniałej zabawy.

Zobacz zdjęcia.