Kino sferyczne w przedszkolu

13-P100030620-P100031514-P1000307

 

 

 

 

 

Dzisiaj, 25.06.2018 r.  nasze przedszkolaczki miały okazję obejrzeć film w kinie sferycznym pt.  „Jak Księżyc do Słońca w gościnę się udał”.  Dzieci udały się w bajeczną podróż z młodym księżycem po znakach zodiaku w poszukiwaniu Słońca. Pod malowniczym niebem, nasz bohater przeżywał niesamowite przygody, podczas których zmieniały się jego fazy.  Nasze przedszkolaczki  zachwyciły się pięknym niebem i postaciami występującymi w filmie, który można było oglądać w trójwymiarze nawet na leżąco.  Zobacz zdjęcia

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>