Eksperymenty z Panem Krzysiem. Żabki, wrzesień 2018

Pan KrzysPan Krzys 2

Dzisiaj, 05.09.2018 r.  dzieci z grupy Żabek, uczestniczyły po raz pierwszy w zajęciach z Panem Krzysiem pt.   „Pompa, ciecz, cząsteczka, czyli jak piją rośliny”.  Dzieci dowiedziały się i zaobserwowały:

–  z czego zbudowana jest woda

–  jak i kiedy woda płynie do góry

–  jak woda jest transportowana w roślinach

–  zmianę napięcia powierzchniowego wody

–  ciężar i gęstość materii

Zobacz zdjęcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>