Temperatura – Kiedy jest ciepło a kiedy gorąco – Gwałtowne zmiany temperatur (piła z ognia) – eksperymenty z Panem Krzysiem

31-IMG-1550    

Dzisiaj na zajęciu z Panem Krzysiem dowiedzieliśmy się, co to znaczy ciepło i zimno, dlaczego balon pęka, jak pod wpływem temperatury zmienia się objętość, jak można przeciąć szkło za pomocą różnicy temperatur.  Popatrzmy na zdjęcia Żabek.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>