Wycieczka do Playground Arena. Żabki i Pszczółki 2018

018-P1000446023-P1000453

Dnia 10.10.2018 r.  Żabki pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę do Playgrand arena.  Godzinną zabawę na placu zabaw wygrały w „Rowerowym maju”.  Drugą godzinę zabaw trzeba było dokupić:), ale warto było!!!  Dołączyły do nas Pszczółki, ponieważ było jeszcze miejsce dla nich w autokarze.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Poli za zorganizowanie autokaru, a mamie Liwii,  Emilki i Kacperka za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  ŻABKI.  PSZCZÓŁKI.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>