LAUREATKA KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO

Dorotka

W celu uświetnienia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę i popularyzowania wśród dzieci i młodzieży szkolnej twórczości patriotycznej Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku zorganizowała po raz szósty  WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-MUZYCZNY POLSKA – MOJE MIEJSCE, MÓJ KRAJ.                                                                                                         Do posiedzenia jury wpłynęło 335 prac plastycznych z całego regionu pomorskiego, w tym z: Brus, Gdańska, Goręczyna, Gdyni, Lubieszewa, Lubni, Malborka, Małej Słońcy, Nowego Dworu Wejherowskiego, Nowego stawu, Ogorzelin, Pogórza, Połczyna, Pruszcza Gdańskiego, Rudna, Silna, Słupska, Starogardu Gdańskiego, Wejherowa i Wierzchucina. W edycji plastycznej jury w składzie: Arkadiusz Baniecki, Małgorzata Kuźma, Barbara Piwarska i Mirosława Wenda przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach.                                                                                                                                              Z przyjemnością informujemy , że w kategorii przedszkoli i I etapu edukacyjnego (kl. I – III SP) I miejsce zajęła Dorota Kurkowska z Przedszkola nr 59 w Gdańsku      (opiekun Nadzieja Rutkowska z gr. IV)

Uroczystość, wręczenie nagród i dyplomów  odbędzie się 13 listopada 2018r. o godz. 10.00 – Sala AKWEN, budynek „Solidarności” Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 24.
Gratulujemy i żyResized-20181113-112753-4513 2czymy dalszych sukcesów!   Resized-20181113-112059-2484 (1)Resized-20181113-111935-1562 3

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>