PODSUMOWANIE KONKURSU „CHCESZ MIEĆ W SOBIE SUPER MOCE, JEDZ WARZYWA I OWOCE”

37-IMG-202932-001-P1000616W konkursie przedszkolnym „Chcesz mieć w sobie super moce, jedz warzywa i owoce”, wzięło udział 12 uczestników, w tym 6 z grupy II „Żabki”, 5 z grupy IV „Pszczółki” i jeden uczestnik z grupy I.

Zobacz prace konkursowe.

Jury, w składzie:

1. Jolanta Berk (z ramienia Rady Rodziców)
  2. Krystiana Cieślińska
  3. Katarzyna Szymańska
  4. Danuta Daniecka (nauczycielki)

Wyłoniło następujących laureatów:

I  miejsce otrzymali:  Olga M. (gr. II);  Jakub L. (gr.  II) i Dorota K. (gr. IV)

II miejsce:  Mateusz M. (gr. I) i Oliwia C. (gr. II)

III miejsce:  Piotr W. i Liliana S. z grupy IV „Pszczółki”

Wyróżnienia otrzymali:

Mateusz W. (gr. II)

Michał W. (gr.II)

Remigiusz Z. (gr.II)

Wiktor R. (gr.IV)

Dominik O. (gr. IV)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, gratulujemy wspaniałych pomysłów i życzymy dalszych osiągnięć w konkursach przedszkolnych.  Zobacz zdjęcia.