„Jestem sobie przedszkolaczek”

„Jestem sobie przedszkolaczek, jestem ważny – dużo znaczę…”

IMG_2829 — kopia

Mija kolejny tydzień zabaw w przedszkolu, kolejne dni poznawania koleżanek i kolegów, zdobywania nowych umiejętności. 26 października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Przypomnijmy sobie, jak nasze najmłodsze zuchy raźno wkroczyły w przedszkolny świat.  Tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>