„Kulturalne Żabki”-przedstawienie dla rodziców

078-P1010014185-P1010125

157-P1010097Dzisiaj po południu Żabki przedstawiły rodzicom program słowno-muzyczny z elementem tańca pt.  „Kulturalne Żabki”.  Brawo dla małych aktorów, którzy przepięknie, głośno wyśpiewali i wyrecytowali swoje role!

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci.

Zobacz zdjęcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>