Żabki u fotografa

003-P1000930011-P1000939Dzisiaj, 16.11.2018 r.  grupa II  wybrała się do pobliskiego Zakładu fotograficznego i optycznego, gdzie miała okazję przyjrzeć się z bliska pracy fotografa i optyka.  Pan fotograf zrobił zdjęcie grupowe dzieciom.  Ukazało się ono na ekranie komputera, potem zostało wydrukowane.  Dzieci obserwowały też jak panowie naprawiają zepsute aparaty fotograficzne.  Poznały różne rodzaje aparatów.  Zaciekawienie wzbudziła wielka lampa błyskowa.  Dzieci udały się również  z  panem do pokoju”optycznego”,  gdzie pan opowiedział im, jak dopasowuje soczewki do okularów.

Dziękujemy Panu Remigiuszowi Kwiecińskiemu za miłe  przyjęcie dzieci i podarowanie im pamiątkowego zdjęcia.

Zobacz zdjęcia z wycieczki.