Gratulacje dla laureatki konkursu plastycznego „Polska widziana oczami dziecka”

W dniu 16.11 2018r. w Szkole Podstawowej nr 27 w Gdańsku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Polska widziana oczami dziecka”.

Z przyjemnością informujemy, że Dorota K. z grupy „Pszczółki” została laureatką tego konkursu (nauczyciel Nadzieja Rutkowska)

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów wraz z opiekunami nastąpiło w czwartek 22.11 2018r. o godz. 9.55 w holu szkoły.

04-20181123_082037_resized