Mikołajki w przedszkolu

17-DSC06588070-P1010404

Dzisiaj, 6.12.2018 r.  w naszym przedszkolu zaroiło się od małych Mikołajów:)  Dzieci przepięknie wyglądały w czerwonych mikołajkowych czapeczkach.  Odwiedził nas też prawdziwy Mikołaj z siwą brodą i dużyyyyym workiem prezentów.  W drugiej grupie dzieci „zamieniły” się prezentami:)  Dziewczynki wzięły prezenty chłopców, a chłopcy dziewczynek:)  A przecież prima aprilis dopiero w kwietniu:)  Trzeba będzie pozamieniać się prezentami między sobą. Damy radę:)   Mikołaj tez dostał prezenty od dzieciaczków. Kochamy Świętego  Mikołaja!

Tutaj można zobaczyć „mikołajkowe” zdjęcia.  Biedronki.    Żabki.  Motylki.