Mikołajki w przedszkolu

17-DSC06588070-P1010404

Dzisiaj, 6.12.2018 r.  w naszym przedszkolu zaroiło się od małych Mikołajów:)  Dzieci przepięknie wyglądały w czerwonych mikołajkowych czapeczkach.  Odwiedził nas też prawdziwy Mikołaj z siwą brodą i dużyyyyym workiem prezentów.  W drugiej grupie dzieci „zamieniły” się prezentami:)  Dziewczynki wzięły prezenty chłopców, a chłopcy dziewczynek:)  A przecież prima aprilis dopiero w kwietniu:)  Trzeba będzie pozamieniać się prezentami między sobą. Damy radę:)   Mikołaj tez dostał prezenty od dzieciaczków. Kochamy Świętego  Mikołaja!

Tutaj można zobaczyć „mikołajkowe” zdjęcia.  Biedronki.    Żabki.  Motylki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>