Żabki się bawią

09-IMG-2349Dzisiaj nasz d45-IMG-2389zień w przedszkolu rozpoczął się miłym akcentem.  Przyszła mama Mai z wielkim pudłem własnoręcznie upieczonych czekoladowych babeczek i oznajmiła nam, że Maja ma dzisiaj urodziny.  Nie mogliśmy się doczekać, kiedy przyjdą wszystkie dzieci i będziemy mogli świętować z Mają Jej wielki dzień.  Po śniadaniu, jak zwykle umyliśmy zęby, a potem można było się bawić w co  tylko chcemy.  Oczywiście nowe zabawki od Świętego Mikołaja były główną atrakcja zabaw.  Fajnie jest dzielić się swoimi zabawkami z innymi dziećmi!  Wiadomo, każde dziecko pamięta, że należy szanować wszystkie zabawki!  Po drugim śniadaniu, poszliśmy na rytmikę.

I wreszcie mogliśmy świętować urodziny Mai.  Zobacz zdjęcia.