Galeria publiczna

Pomorski Festiwal Tańca Sportowego

Udział dzieci w Pomorskim Festiwalu Tańca Sportowego i zdobycie dla przedszkola Złotego Pucharu

Wyróżnienia i podziekowania

Udział w konkursie plastycznym pt. Ja i mój komputer

Puchar

Pomorski Festiwal Par Przedszkolnych. Sopot 2012.

Turniej Tańca Towarzyskiego. Reprezentacja dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w turnieju i zdobyła dla przedszkola Złoty Puchar.

Udział w konkursie plastycznym Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych"

Dzieci podczas XVII edycji warsztatów"Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych" - imprezie organizowanej przez SP nr 44 w Gdańsku. Tegorocznym hasłem przyświecającym zmaganiom dzieci były słowa Janusza Korczaka: "Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał".

Pomorski Festiwal Par Przedszkolnych

Dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny, jak co roku, startują w Pomorskim Festiwalu Par Przedszkolnych

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

Przygoda z poezją Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w naszym przedszkolu. Wzięło udział 15 dzieci z pięciu placówek

XII Pomorski Festiwal Par Tanecznych

Para z grupy Zabek znalazla sie w Zlotej dziesiatce par przedszkolnych. Gratulujemy !!!

Certyfikat Zdrowego Przedszkolaka

Z radoscia informujemy, ze nasze przedszkole uzyskalo Certyfikat Zdrowego Przedszkolaka. Dziekujemy rodzicom za pomoc.

Zbiorka dla schroniska "Promyk"

Final akcji pomocy dla bezdomnych zwierzat

Konkurs plastyczny "Jesienne drzewo",jesien 2017

Prace konkursowe rodzicow i dzieci z przedszkola nr 59